Saldus kalėdinis penktadienis

Kviečiame vaikus žiemos švenčių laukimą padaryti dar šiltesnį ir įdomesnį. Užsukti į „Saldžius kalėdinius penktadienius“ ir išmokti pasigaminti skanių, rankų darbo dovanėlių artimiesiems! :)

„Ugnelės“ šventinis koncertas

Kviečiame gruodžio 20–21 d., 18.30 val. į „Ugnelės“ šventinius koncertus. Juose galėsite pakeliauti po platųjį pasaulį ir išvysti ne tik lietuvių liaudies, bet ir kinų, latvių, estų, airių, ukrainiečių ir kitus šokius!

Sausio 4, 2018 10:00
Vikondos pramogų centras: J. Basanavičiaus g. 22, Kėdainiai (Švietimo institucijų vadovams) Kėdainių ARENA: J. Basanavičiaus g. 1 a,  Kėdainiai (Pedagogams)

Kaip „parduoti“ švietimo idėją?

Naujųjų technologijų laikais pasiūlyti mokiniams patrauklią ir jų poreikius bei interesus atitinkančią pamoką gali tapti iššūkiu. Todėl dažnai kyla klausimas - kokių veiksmų imtis, kad mokinius patrauktume savo pusėn?

Sausio 12, 2018 10:00
LVJC, Mėlynoji salė

Medijų edukacija mokyklose: naujos saviraiškos ir tarpusavio bendravimo galimybės (2018.01.12)

Apie medijų vaidmenį ugdymo veiklose ir jų pagalbą mokytojams geriau užmegzti kontaktus su skirtingų požiūrių ir poreikių vaikais bei padedantys kokybiškai organizuoti mokymą(si).

Sausio 17, 2018 10:00
LVJC, 208 aud.

Šventės, renginiai, scenarijai (2018.01.17)

Seminaras apie šventinius žaidimus, vaikų paruošimą šventėms, scenos baimės įveikimo pratimus, kūrybiškumo išlaisvinimą, XXI a. permainas renginių organizavime bei šiuolaikinių vaikų mąstymą.

Sausio 25, 2018 13:00
Kauno lopšelis-darželis „Vyturėlis“, Kalniečių g. 214, Kaunas

Mažųjų tyrėjų ugdymas ikimokyklinėje įstaigoje (2018.01.25)

Mažųjų tyrėjų ugdymas paremtas patyriminio mokymo/si idėja – supančio pasaulio pažinimu atliekant tam tikrus tyrimus, stebėjimus, bandymus. Seminaro metu bus atliekami realūs bandymai/eksperimentai, kuriuos vėliau galima pritaikyti savo realioje pedagoginėje veikoje.

„Globalūs iššūkiai švietime“, tarptautinė konferencija

Konferencijos „Globalūs iššūkiai švietime” tikslas - paskatinti pozityvius pokyčius mokyklose ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, orientuotus į kryptingą vaikų ir jaunimo asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymą, kas yra būtina sąlyga rengiant vaikus ir jaunimą sėkmingam gyvenimui.

Efektyvūs mokymo metodai (2 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Mokymas skirtas mokytojams ir dėstytojams, siekiant supažindinti su psichologinėmis ir fiziologinėmis priežastimis, trukdančiomis mokiniams įsisavinti informaciją. Aptariami esminiai mokymo principai ir metodai, kad besimokančiųjų žinios būtų tvirtos ir virstų gebėjimais.

Kaip padėti mokytojui „parduoti“ pamoką moksleiviui?

Mokytojai žino viską! Tik ne visuomet šį „viską“ jiems pavyksta perteikti moksleiviams – atrasti, kas jiems įdomu, įtraukti į ieškojimus, eksperimentus, kūrybą. Kitaip tariant, nemaža dalis pedagogų patiria sunkumų, norėdami „parduoti“ savo pamoką moksleiviams.

Strateginė švietimo konferencija 2017: Emocinė branda. Tikslai ir iššūkiai. Vadovų sesija. (5 akad. val. nuotoliniai mokymai)

Emocijos – neatsiejama tarpusavio bendravimo dalis. Manoma, kad emocinis intelektas (EQ) yra patikimesnis profesinio ir asmeninio gyvenimo sėkmės rodiklis negu mums iki šiol įprastas intelekto koeficientas (IQ). Apie emocinę brandą bei jos tikslus ir su kokiais iššūkiais susiduriama mėgins atsakyti dėšimtis skirtingų lektorių. Konferencijos sesija skirta švietimo įstaigų Vadovams(-ėms) ir Pavaduotojams(-oms).

X

Prenumerata

Prenumerata