Naujienos

Moksleivių kūno kultūros pamokos – LVJC baseine

Trejus metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras aktyviai įsitraukia į Lietuvos plaukimo federacijos organizuojamą projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Pagal projektą, šių metų rugsėjį–gruodį LVJC baseine pagrindinius plaukimo įgūdžius įgijo apie 300 moksleivių!

Žiemos švenčių dienomis nedirbsime

Pranešame, kad gruodžio 24–26 ir sausio 1 d. nedirbsime. Visi švęsime šilčiausias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius metus! :)

Skelbiame konkurso „Balta pasaka 2017“ rezultatus

Piešinių konkursas „Balta pasaka 2017“ baigėsi. Sveikiname visus konkurse dalyvavusius ikimokyklinukus, moksleivius ir jų mokytojus, o labiausiai – laureatus! Sulaukėme ypač jaukių darbų, kuriais galėsime džiaugtis patys ir džiuginti centro lankytojus iki sausio 8 d. vyksiančioje darbų parodoje.

LVJC Kalėdų eglutės įžiebimas

Kai pasibeldžia žiema, niekas taip nešildo kaip jaukumas, prisiminimai ir mylimi žmonės. O kadangi mums svarbu, kad paspaudus šaltukui nešaltumėte, kviečiame gruodžio 4 d., 18.00 val. centre įsisupti į jaukią Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Čia lauks mažųjų šokis, kalėdinė pasaka, gardūs kepiniai, arbata ir Kalėdų senelis!

Pasidalink savo patirtimi ar nuomone

Sakai, dar viena apklausa? Taip, bet jaunimo informavimo darbuotojams ji itin svarbi ir kitokia – norime kartu su jaunais žmonėmis kurti pokyčius Lietuvoje ir visoje Europoje!

Kaip „parduoti“ švietimo idėją?

Naujųjų technologijų laikais pasiūlyti mokiniams patrauklią ir jų poreikius bei interesus atitinkančią pamoką gali tapti iššūkiu. Todėl dažnai kyla klausimas - kokių veiksmų imtis, kad mokinius patrauktume savo pusėn?

Sveikatingumo skyriui 30!

Metai bėga, o su jais įvykių tik daugėja! Sporto varžybos, turnyrai, čempionatai, kasdieninės treniruotės ir net ugdytinių gimtadieniai – yra tiek visko papasakoti! Kviečiame lapkričio 30 d., 16.00 val. kartu pasidžiaugti Sveikatingumo skyriaus 30-mečiu. Patiems išgirsti ir pamatyti gražiausias skyriaus istorijas, pasmaguriauti šventinėmis vaišėmis. :)

Papildomas NVŠ krepšelių skyrimas

Gera žinia! Vilniaus miesto savivaldybė LVJC skyrė papildomą, 208 NVŠ krepšelių kvotą! Ši NVŠ krepšelio parama bus skiriama lapkričio–gruodžio mėn. Jeigu nesuspėjote ar nepavyko gauti paramos prieš tai vykusiame etape, galite jos skyrimui registruotis jau dabar!

Lapkričio 18 d. prasidėjo „Globalaus švietimo savaitė“

19– ą kartą rengiama kampanija siekia atkreipti Europos pedagogų ir besimokančiųjų  dėmesį į globalaus pilietiškumo ugdymui(si). Kviečiame moksleivius ir pedagogus dalyvauti kūrybiniuose konkursuose.

LVJC dalyvauja parodoje MOKYKLA 2017. O Jūs?

Lapkričio 24–25 dienomis Vilniuje vyks ugdymo organizatoriams ir pedagogams skirta paroda MOKYKLA. Parodoje LVJC taip pat organizuoja keletą renginių. Apsidžiaugtume, jei mus aplankytumėte;)

X

Prenumerata

Prenumerata