Naujienos

Lapkričio mėn. seminarų naujienos ikimokyklinukų pedagogams

Ypatingai daug dėmesio bus skiriama vaikų bendrųjų kompetencijų, socialinių įgūdžių ugdymui per įvairius žaidimus ar kūrybines veiklas.

Lapkričio 1 d. nedirbsime

Pranešame, kad lapkričio 1 d. (trečiadienį) nedirbsime. Minėsime Visų šventųjų dieną.

Geram vaikui užauginti vieno žmogaus neužtenka – reikia viso kaimo

Tikriausiai daugeliui sunku patikėti tuo, kad dalis vaikų Lietuvoje dar gali būti vaikų, kurie niekada gyvenime nėra matę Vilniaus, Baltijos jūros ar lankęsi kino teatre. Tačiau sunkiau besiverčiančių gyvenančių šeimų vaikai turi gerokai mažiau galimybių edukacijai, kultūrai, ar kelionėms.

Rytų Ukrainos mokyklų kelias į pokyčius veda per Vilnių

Siekdami sustiprinti demokratijos procesus savo mokyklose bei geriau pažinti naujausias švietimo kryptis, rugsėjį ir spalį Vilniuje lankėsi apie pusė šimto moksleivių ir tiek pat pedagogų iš septynių neramiausio Pietų Ukrainos regiono – Donecko ir Luhansko sričių mokyklų.

Keramikos konkursas jau laukiantiems pavasario

Kviečiame visus moksleivius nesnausti: molį pradėti minkyti jau dabar ir dalyvauti keramikos konkurse-parodoje „Velykinai ženklai“. :)

Sportas su klase ne tik mokykloje: konkursas pakvietė judėti ir išjudinti kitus viešose erdvėse

Pirmą kartą vykęs nacionalinis konkursas „Išjudink kitus“ rugsėjį sukvietė į finalinį renginį per 300 moksleivių. Konkurse aktyviai dalyvavę moksleiviai, renginyje įsitraukė į veiklas su treneriais, žinomais sportininkais ir sveikino geriausių geriausius – konkurso laimėtojus.

Rudens atostogos plaukimui – ne riba!

Spalio 30 d. – lapkričio 3 d. centre vyks plaukimo tobulinimo kursai 8–15 m. vaikams. Kviečiame sužinoti daugiau. :)

NVŠ krepšelio skyrimas

Dėkojame už jūsų aktyvų registravimasi NVŠ krepšelio skyrimui 2017–2018 mokslo metams! Skatiname sužinoti daugiau apie dabartinę situaciją ir tolimesnę eigą.

Įspūdžiautojai kviečia stovyklauti!

Per rudens atostogas, spalio 30– lapkričio 3 d., LVJC rengiama dienos stovykla „Įspūdžiautojai“, skirta 7–10 m amžiaus vaikams.

Piešinių konkursas išsiilgusiems „Baltos pasakos“

Prasidėjo ikimokyklinukams ir moksleiviams skirtas piešinių konkursas „Balta pasaka“! Kviečiame dalyvauti ir kartu įprasminti artėjančių žiemos švenčių džiaugsmą. :)

X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata